Skrzyniopalety drewniane

lut 27, 2015

Najczęściej spotykane palety EPAL, europalety, palety drewniane, palety przemysłowe, czy palety jednorazowe, to nie jedynie rodzaje palet, jakie oferuje nam bogato zaopatrzony rynek, w tej kategorii. Kolejną odmianą palet, są bowiem skrzyniopalety, które jak sama nazwa  wskazuje, dzięki swojej oryginalnej formie, wyraźnie wyróżniają się spośród wszystkich, innych palet. Skrzyniopalety drewniane są produktami optymalizowanymi pod kątem zaspokajania potrzeb i oczekiwań rynku ogrodniczego, a także warzywnego. Kształt skrzyniopalet oraz ich odpowiednie wymiary, jak również przestrzenie pojawiające się między deskami gwarantują utrzymanie pięknego wyglądu oraz świeżości owoców i warzyw, a także zapewnia im właściwą wentylację.

Skrzyniopalety doskonale sprawdzają się w rolnictwie, gdzie nie tylko umożliwiają komfortowy, pod każdym względem transport warzyw i owoców, lecz również ich składowanie w specjalnych chłodniach. Ze względu na ich przeznaczenie, skrzyniopalety możemy podzielić na dwie kategorie: skrzyniopalety na warzywa i skrzyniopalety na owoce. Z kolei, uwzględniając kryterium tworzywa,  z jakiego zostały wykonane możemy wyróżnić skrzyniopalety: drewniane oraz plastikowe.

Skrzyniopalety drewniane, są już powszechnie stosowane przez rolników, w większości krajów Unii Europejskiej. Ich ogromnym atutem, jest duża wytrzymałość konstrukcyjna, a także wysoka praktyczność. Palety te, są produkowane zarówno w wymiarach standardowych, jak i w innych rozmiarach, dogodnych dla klientów. Różnicuje się natomiast duże skrzyniopalety na warzywa o rozmiarach 200x120x120 i zbliżonych, skrzyniopalety na warzywa średniowymiarowe o rozmiarach 160x100x100 i zbliżonych oraz małe skrzyniopalety na warzywa o wymiarach 120x100x100 i zbliżonych. Z kolei wersje przygotowywane na owoce posiadają dwa, podstawowe rozmiary 120x100x77 i 120x100x80.

Prowadzony przez nas skup palet skupuje natomiast wyłącznie palety przemysłowe, palety jednorazowe, palety EPAL i palety Euro, o wymiarach 1200×800.

Teren działania

Nasze samochody zajmujące się skupem palet oraz ich dostawą obsługują większość miast województwa Śląskiego: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Knurów, Siewierz, Zawiercie, Częstochowa.

Stale jeździmy również do małopolski obsługując przy tym: Kraków, Wadowice, Tarnów, Oświęcim, oraz Bukowno, Sławków i Olkusz.

Nasz transport pojawia się również regularnie w takich miastach Polski jak: Opole, Wrocław, Kielce, Jędrzejów.

Kontakt

Mobilnyskup.pl

ADRES: ul. Wiosny Ludów 91,
40-373 Katowice
E-MAIL: kontakt@mobilnyskup.pl
NIP: 954-261-59-26

5 + 8 =