Zadzwoń teraz i powiedz nam jak możemy rozwiązać Twój paletowy problem?

505-871-797

Skup palet

Czy w Twojej firmie, domu lub magazynie zalegają niepotrzebne palety?

Nie wiesz, co zrobić z używanymi nadstawkami paletowymi, a dobro środowiska naturalnego jest dla Ciebie tak samo ważne jak stan portfela?

Skontaktuj się z nami, by poznać bezkonkurencyjną ofertę Mobilnego Skupu. Nie składuj zbędnych palet i nadstawek paletowych. Zyskaj więcej przestrzeni w firmie lub domu i zadbaj o swój budżet. Im więcej masz palet, tym więcej możesz zyskać. W Mobilnym Skupie zapłacimy Ci za każdą sztukę odebranej palety, niezależnie od jej stanu.

Wybierz Skup palet i nadstawek, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania:

Klient:

Firma posiadająca palety lub nadstawki paletowe w oddalonym terytorialnie magazynie; firma posiadająca palety w swojej głównej siedzibie; palety w posiadaniu klienta indywidualnego

Jak to działa?

Odbieramy wskazane palety oraz jeśli to niezbędne – tworzymy dokumentację fotograficzną ułatwiającą ustalenie wyceny za towar (przydatne dla firm z zewnętrznym magazynem lub centrum logistycznym). Nasz przedstawiciel dojeżdża do siedziby firmy lub do miejsca wskazanego przez klienta oraz finalizuje transakcję. Odpowiednio duże zlecenia możemy obsłużyć zlecenia z całego kraju.

Co zyskuje firma?

 • Uwalnia przestrzeń magazynową, rozwiązując problem zalegających palet
 • Oszczędza czas oraz pieniądze potrzebne na dojazd do magazynów i obsługę transakcji
 • Zyskuje profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie skupu palet
 • Uwalnia kapitał, który może efektywnie wykorzystać

Klient:

Firmy, oraz klienci indywidualni, którzy regularnie stają się posiadaczami zbędnych palet

Jak to działa?

Jest to zlecenie stałe, którego częstotliwość zależy od dynamiki pracy klienta. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości palet (50 sztuk), są one zabierane tego samego, lub następnego dnia. Nasi pracownicy zajmują się ich załadunkiem oraz transportem, zaś odbiór jest opłacany gotówką na miejscu.

Co zyskuje firma?

 • Oszczędza czas i pieniądze ponieważ nie musi obsługiwać transportu palet

 • Uwalnia przestrzeń magazynową
 • Nie zamraża kapitału, który można wykorzystać w efektywniejszy sposób

 • Nie angażuje pracowników w obsługę załadunku i transportu palet

 • Ma sprawdzonego i wypłacalnego odbiorcę, który regularnie i rzetelnie wykonuje powierzone zadanie

Klient:

Firmy, które ze względu na procesy produkcyjne lub handlowe każdego dnia stają się posiadaczami dużej ilości zbędnych palet lub nadstawek paletowych.

Jak to działa?

Oprócz odbioru i skupu palet zajmujemy się także ich segregacją na terenie zakładu klienta. Nasz pracownik przyjeżdża do zleceniodawcy 2 do 3 razy w tygodniu, grupuje palety, dzieląc je na te do odbioru, uszkodzone lub zaplanowane do ponownego wykorzystania. Palety, które skupujemy są przenoszone w określone miejsce, a uszkodzone wrzucane do odpowiedniego kontenera. Po zgromadzeniu ustalonej ilości palet czy nadstawek, przyjeżdżamy i odbieramy towar.

Co zyskuje firma?

 • Porządek na magazynach i składach
 • Pracownika, który troszczy się o odpowiednie pogrupowanie palet
 • Kompleksowy odbiór i skup palet oraz nadstawek paletowych

Klient:

Klienci indywidualni lub firmy w posiadaniu niewielkiej ilości palet

Jak to działa?

Jeśli chcesz znać wartość Twoich palet to przesyłasz nam ich zdjęcia na adres mejlowy. Następnie ustalamy wspólnie dogodną godzinę Twojego przyjazdu do naszej siedziby. Przyjeżdżasz i wyceniamy wartość dostarczonych przez Ciebie palet. Wracasz z gotówką w kieszeni.

Co zyskujesz?

 • Zamieniasz zbędne palety na gotówkę!
 • Możesz liczyć na fachową i kulturalną obsługę!

Teren działania

Nasze samochody zajmujące się skupem palet oraz ich dostawą obsługują większość miast województwa Śląskiego: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Knurów, Siewierz, Zawiercie, Częstochowa.

Stale jeździmy również do małopolski obsługując przy tym: Kraków, Wadowice, Tarnów, Oświęcim, oraz Bukowno, Sławków i Olkusz.

Nasz transport pojawia się również regularnie w takich miastach Polski jak: Opole, Wrocław, Kielce, Jędrzejów.

Kontakt

Mobilnyskup.pl

ADRES: ul. Wiosny Ludów 91,
40-373 Katowice

E-MAIL: kontakt@mobilnyskup.pl

NIP: 954-261-59-26

5 + 7 =