Zadzwoń teraz i powiedz nam jak możemy rozwiązać Twój paletowy problem?

505-871-797

Możliwości kontaktu z MobilnySkup.pl

Rozmowa telefoniczna

Zawsze możesz do nas zadzwonić! Telefon staramy się odbierać od poniedziałku do piątku od samego rana do późnego wieczora. Niedzielę zostawiamy sobie na odpoczynek – jeśli zadzwonisz, a już nie będziemy w stanie odebrać to oddzwonimy kolejnego dnia: 505-871-797.

Kontakt Mejlowy

Możesz do nas napisać o dowolnej porze korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony. Odpowiemy na wiadomość tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

Spotkanie

Posiadamy biuro w Katowicach jednak ze względu na specyfikę branży często podróżujemy po terenie śląska i małopolski. W Katowicach blisko trasy posiadamy też swój skup do którego można podjechać – jeśli nie chcesz korzystać z naszego transportu. Zadzwoń do nas wcześniej, a ustalimy godzinę spotkania i odbioru palet.

Mobilnyskup.pl

ADRES: ul. Wiosny Ludów 91,
40-373 Katowice

E-MAIL: kontakt@mobilnyskup.pl

NIP: 954-261-59-26

12 + 10 =

Teren działania

Nasze samochody zajmujące się skupem palet oraz ich dostawą obsługują większość miast województwa Śląskiego: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Knurów, Siewierz, Zawiercie, Częstochowa.

Stale jeździmy również do małopolski obsługując przy tym: Kraków, Wadowice, Tarnów, Oświęcim, oraz Bukowno, Sławków i Olkusz.

Nasz transport pojawia się również regularnie w takich miastach Polski jak: Opole, Wrocław, Kielce, Jędrzejów.