Nadstawki paletowe – dlaczego warto?

paź 8, 2015

Twoja firma eksportuje swoje towary na bliższe i dalsze dystanse?

Współpracujesz z firmami na drugim końcu Polski lub zagranicą?

Zajmujesz się dystrybucją, transportem, logistyką?

Wiesz zatem jak ważne jest bezpieczeństwo przewozu każdego z towarów, bez względu na ich rodzaj.

Można je zapewnić bez wysiłku i ciężkich do przełknięcia kosztów. Wystarczy rozważyć najprostsze rozwiązania, które godzą skuteczność oraz łatwość i wielokrotność użytkowania. Proste rozwiązania są po prostu najlepsze.

A to oznacza, że Twoim wyborem powinny być nadstawki paletowe. Wytrzymałe, elastyczne, wygodne w użyciu, gwarantujące swobodę montażu i zapewniające bezpieczeństwo przewozu.

Specjaliści od transportu cenią je sobie przede wszystkim za to, jak skutecznie ochraniają one przewożone towary. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym gatunkom drewna, nadstawki paletowe cechuje wyjątkowa wytrzymałość, która sprawdza się w każdych warunkach – producenci nawet najdelikatniejszych towarów nie muszą już drżeć na myśl o każdym kilometrze nierównych dróg i zakrętów, nie muszą obawiać się magazynów i składów, w których towary nieustannie wędrują z miejsca na miejsce.

Tym, co czyni nadstawki paletowe rozwiązaniem prostym i skutecznym, jest ich modułowa budowa, dzięki której można konstruować skrzynie o dowolnych rozmiarach. Pozwala to na piętrowe przechowywanie materiałów, których forma to tej pory to uniemożliwiała; dobrze oznakowane nadstawki to także ułatwienie identyfikacji towaru, który łatwiej jest magazynować i sortować.

Dzięki współpracy z licznymi firmami transportowymi, nasza firma oferuje sprzedaż i skup nadstawek paletowych – zarówno nowych, jak i używanych. Współpracujemy nie tylko z firmami ściśle powiązanymi z transportem i logistyką, ale także wspieramy wszystkich pomysłowych Klientów którzy pozornie zwykłe palety i nadstawki potrafią zamienić w coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

W naszej ofercie znajdują się nadstawki paletowe, których różnorodność spełni oczekiwania wszystkich osób poszukujących tylko najlepszych materiałów; posiadamy nie tylko nadstawki w standardowych rozmiarach, ale także te, które niegdyś wykonane były na specjalne zamówienie, a ich cechy sprawiają, że są one jedyne w swoim rodzaju, oferując nieskończoną ilość rozwiązań: zarówno w transporcie, jak i w domu lub ogrodzie.

Nadstawki paletowe to dowód na to, że siła tkwi w prostocie, która jest kluczem do bezpieczeństwa i wygody. Zaufaj temu, co sprawdza się od lat – tak, jak zrobili to inni Klienci naszego skupu.

Teren działania

Nasze samochody zajmujące się skupem palet oraz ich dostawą obsługują większość miast województwa Śląskiego: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Knurów, Siewierz, Zawiercie, Częstochowa.

Stale jeździmy również do małopolski obsługując przy tym: Kraków, Wadowice, Tarnów, Oświęcim, oraz Bukowno, Sławków i Olkusz.

Nasz transport pojawia się również regularnie w takich miastach Polski jak: Opole, Wrocław, Kielce, Jędrzejów.

Kontakt

Mobilnyskup.pl

ADRES: ul. Wiosny Ludów 91,
40-373 Katowice
E-MAIL: kontakt@mobilnyskup.pl
NIP: 954-261-59-26

9 + 9 =