Palety jednorazowe

lut 16, 2015

Palety jednorazowe, choć nie posiadają licencji EPAL, to jednak stały się jedną z podstaw współczesnej logistyki. Ich największym atutem, jest niezwykle konkurencyjna cena, w stosunku do palet wielokrotnego użytku – palety euro, dlatego stanowią ich atrakcyjną alternatywę. Palety te, są doskonałą propozycją dla wszystkich firm, które chcą obniżyć koszty prowadzonego biznesu, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości swoich, transportowo-dostawczych usług. Jest to, idealny sposób na znalezienie sporych oszczędności.

Palety jednorazowe, choć nie są to najpopularniejsze euro palety, to jednak zachowują bardzo wysokie standardy swojej jakości. Palety te, zostają wykonywane ze starannie selekcjonowanych gatunków drewna, dzięki czemu zapewniają wysoką wytrzymałość, podczas transportu. Naturalnie, palety te nie są produkowane z I gatunku drewna, co pozwala zdecydowanie obniżyć ich cenę, jednak warto pamiętać, iż mimo tego cechują się dużą trwałością konstrukcji. Zachowują one także właściwą lekkość, przy czym odznaczają się także sztywnością oraz trwałością, które są wymagane ustalonymi normami. Palety jednorazowe, podobnie jak palety euro, umożliwiają przewożenie nawet dużej ilości artykułów, a także składowanie ich na terenie magazynu. Należy jednak pamiętać, że podczas kiedy palety euro mają udźwig do 1500 kg., palety jednorazowe nie powinny zostać załadowane na większy ciężar niż 1000 kg. Nie powinno się ich także używać wielokrotnie, ponieważ jak sugeruje sama nazwa można, je eksploatować wyłącznie jeden raz. Z tego palety drewniane, jednorazowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku dostarczania produktów, których nie rozładowuje się z palet w trakcie odbioru. Palety te, są produkowane zarówno w rozmiarze standardowym 1200 x 800, jak i w wielkościach niestandardowych. Nasz skup palet także interesuje się paletami jednorazowymi o wymiarach 1200x 800, jak również chętnie skupuje  palety EURO, palety EPAL i palety przemysłowe, o tym samym rozmiarze.

Teren działania

Nasze samochody zajmujące się skupem palet oraz ich dostawą obsługują większość miast województwa Śląskiego: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Knurów, Siewierz, Zawiercie, Częstochowa.

Stale jeździmy również do małopolski obsługując przy tym: Kraków, Wadowice, Tarnów, Oświęcim, oraz Bukowno, Sławków i Olkusz.

Nasz transport pojawia się również regularnie w takich miastach Polski jak: Opole, Wrocław, Kielce, Jędrzejów.

Kontakt

Mobilnyskup.pl

ADRES: ul. Wiosny Ludów 91,
40-373 Katowice
E-MAIL: kontakt@mobilnyskup.pl
NIP: 954-261-59-26

3 + 11 =