Zadzwoń teraz i powiedz nam jak możemy rozwiązać Twój paletowy problem?

505-871-797

Opinie Klientów

Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Jeśli nie wiesz co zrobić z paletami w swojej firmie to bez wahania dzwoń do Mobilnego Skupu! Podjadą, odbiorą palety i zapłacą najlepszą cenę!

Sebastian

Manager

Właściciel firmy MobilnySkup.pl to bardzo kontaktowy człowiek. Można z nim omówić wszelkie wątpliwości i uzgodnić warunki współpracy. Punktualni i rzeczowy! Zdecydowanie polecam współpracę z tym skupem palet!

Arkadiusz

dyrektor działu współpracy, Tapicare

Mobilny Skup okazał się dla nas strzałem w dziesiątkę. Nie jest to pierwsza firma z którą nawiązaliśmy współpracę, jednak to zdecydowanie najlepszy dostawca palet. Atrakcyjne ceny, terminowość i do tego odbierają od nas palety jednorazowe. Jak dla mnie super.

Piotr

Palety zabrali, miejsce mi zwolnili a do tego odzyskałem trochę pieniędzy, Polecam ten skup palet – rzetelny i terminowy kontrahent.

Krzysztof

Dobra firma to podstawa! Skorzystanie z usług Mobilnego Skupu pomogło mojej firmie. Palety zostały usunięte. Profesjonalnie i szybko. W razie potrzeby skorzystam tylko z tej firmy.

Agnieszka

Naszym największym problemem były „połamańce”, które zalegały w naszym magazynie. Żadna firma ich nie chciała zabrać, a za wywóz zniszczonych palet śmieciarką musielibyśmy dodatkowo zapłacić, bo nie mamy umowy na tego typu odpady. Mobilny Skup okazał się dla nas ostatnią deską ratunku. I nawet płaci nam za oddawane palety.

Anna

Bardzo dużo operuję euro paletami a nie lubię jak zalegają mi na magazynach. Z tą firmą umawiam się na regularne odbiory i problem mam z głowy. Co ważne odbierają palety w każdym stanie.

Robert

Skup palet najwyższej klasy. Korzystne ceny, przystępne nawet dla tak małej firmy jak moja. Dobra obsługa, z którą z powodzeniem można się dogadać. Jestem na tak!

Przemek

Przed Mobilnym Skupem sprawdziłam kilka firm oferujących skup palet na terenie naszego miasta. Większość oczekiwała dowiezienia palet do skupu, co stanowiło dla nas dość duży problem. Na szczęście bardzo miły Pan z Mobilnego Skupu znalazł dla nas najlepsze rozwiązanie. Szczerze polecam!

Weronika

Nie mogłam się zmobilizować, żeby zapakować samochód i jechać do skupu. Jak tylko dowiedziałam się o mobilnym skupie natychmiast zadzwoniłam i sami przyjechali, zapakowali i odebrali moje palety jednorazowe. Płacą gotówką na miejscu. Polecam!

Katarzyna

Dobrze, że są takie firmy. MobilnySkup.pl przydał się mojej firmie, jak żaden inny. Szybko i tanio pozbyłem się zbędnych śmieci. Przyjmują nawet palety przemysłowe, których u mnie było za wiele.

Mateusz

MobilnySkup.pl polecił mi znajomy. Nie wiedziałem, że firma ta nie tylko skupuje, ale i sprzedaje Euro palety. Potrzebowałem sporo palet, ale nie chciałem wydawać dużo pieniędzy. Zadzwoniłem do nich i już następnego dnia miałem u siebie to czego potrzebowałem. I to w świetnej cenie!

Tomasz S.

Bezproblemowa dostawa nowych palet uratowała mi skórę podczas zamówień około świątecznych. Okazało się, że mój dotychczasowy dostawca nie wyrabia się z ilością a mobilny skup poradził sobie natychmiast.

Aleksandra

Nie widziałem co zrobić z paletami wypełniającymi magazyn. Zadzwoniłem, wyjaśniłem, zapytałem i już następnego dnia miałem problem z głowy. Skup palet przyjął wszystko, a ja wreszcie mam czysty magazyn.

Łukasz

To po prostu jest super firma i tyle. Super kontakt, przyjeżdżają zgodnie z umową i płacą gotówką na miejscu. Zdecydowanie polecam Mobilny Skup

Stanisław

Zamówione palety przemysłowe zostały dostarczone pod wskazany adres, wyładowane i zabezpieczone a ja tam wcale nie musiałam jechać. Rzetelny wykonawca.

Aneta

Palety jednorazowe w firmie to był koszmar! Do czasu znalezienia Mobilnego Skupu. Teraz oddaję wszystko im. Tanio, profesjonalnie i zawsze na czas. Jestem zadowolony i skorzystam znowu.

Paweł T.

Do tej pory palety jednorazowe były dla nas dużym problemem. Zalegały na placu przed magazynem, bo nie mieliśmy na nie miejsca. Od czasu do czasu zamawialiśmy usługi pewnej firmy, która wywoziła je od nas. Od kiedy współpracujemy z Mobilnym Skupem, regularnie odbierają palety od nas. I to oni płacą nam 🙂

Weronika

MobilnySkup.pl wyręczył moich pracowników ze żmudnego obowiązku oddawania palet do skupu. Mogę im przydzielić teraz inne zadania a porządek na halach magazynowych mam zapewniony przez cały czas.

Krzysztof

Polecam firmę MobilnySkup.pl. Bardzo profesjonalny w ustalaniu szczegółów. Nie boją się wyzwań i zabierają zarówno palety jednorazowe jak i palety Euro. Współpraca była przyjemna i godna polecenia.

Piotr

Większość kontrahentów dostarcza nam swoje towary na paletach epal, które zwykle przechowywaliśmy w magazynie. Dojazd do skupu palet wymagał od nas zorganizowania odpowiedniego transportu, bo nie każda firma chciała przyjechać po nie do nas. I tak w końcu znaleźliśmy MobilnySkup.pl, który rozwiązał wszystkie nasze problemy z paletami. Chciałabym, aby wszystko było tak proste jak współpraca z Mobilnym Skupem.

Beata

Nie wiedziałem, że zalegające EPALe zamroziły mi aż tak dużo pieniędzy. Po zabraniu ich przez mobilny skup (nawet tych zepsutych) okazało się, że odzyskałem sporą kwotę i mogę działać dalej.

Adrian

To jest właśnie to. Skup palet jakiego szukałam. Nareszcie nie muszę martwić się co zrobić ze zbędnymi paletami. Oddaję im wszystko, za dobrą opłatą. Każdy szef firmy powinien o nich wiedzieć.

Magda

Szukałem dobrego dostawcy palet z którym mógłbym nawiązać stałą współpracę. I tak znalazłem MobilnySkup.pl, dzięki któremu nie tylko mogę kupować Euro palety w dobrej cenie, ale i sprzedawać te uszkodzone.

Paweł, właściciel hurtowni spożywczej

Jako producent palet wiem, że wpuszczenie ich w ruch pomnaża zyski. Regularny odbiór oraz organizacja dostawy do stałych klientów przez tą firmę sprawiła, że już nie muszę się martwić o leżące tygodniami w magazynach Euro palety.

Marek

Palety zawsze były problemem w naszej firmie. Zalegały na podwórku i w magazynie. Odkąd dowiedzieliśmy się o MobilnymSkupie, problem zniknął. Skupują wszystkie rodzaje palet epal, palety przemysłowe. Dzięki nim mamy miejsce na nowe dostawy. Polecam każdemu, dla kogo palety to problem!

Dawid

Nigdy nie sądziłem, że na uszkodzonych paletach można zarobić. Prawdopodobnie Mobilny Skup to jedyna taka firma, która sama odbiera palety i jeszcze za nie płaci! Ja jestem zadowolony i polecam Mobilny Skup.

Bartosz

Przestałam się martwić tematem palet. Pracownik mobilnego skupu przyjeżdża, segreguje je, zabiera i płaci. Full serwis i zero zmartwień. Godne polecenia.

Klaudia

MobilnySkup.pl gwarantuje świetne warunki współpracy. Znaleziony przypadkiem okazał się strzałem w dziesiątkę. Od tamtej pory oddajemy palety tylko do niego. Samy przyjeżdżają i ładują. Takiej firmy brakowało na rynku.

Sebastian

Od zawsze miałam problem z paletami jednorazowymi pozostałymi po dostawie. Koniec z tym. MobilnySkup sprawił, że już niczym takim się nie martwię. Dzwonię, ustalam cenę i gotowe. Profesjonalizm pracowników i szefa godny polecenia.

Dominika

Od pewnego czasu zalegały u nas palety przemysłowe, które nie były już nam potrzebne. Nie było ich dużo, jednak niepotrzebnie zajmowały miejsce i utrudniały ruch na zapleczu sklepu. Zadzwoniłam do firmy Mobilny Skup i ku mojemu zaskoczeniu zgodzili się odkupić od nas tych kilka palet. Zdecydowanie polecam ich usługi.

Ewelina

Przemysłowe, jednorazowe, epal, całe, zepsute – wezmą każdą palete i uczciwie zapłacą. A do tego nie trzeba organizować transportu. Jestem bardzo zadowolona z usług mobilnego skupu dla mojej firmy.

Angelika

Wyślij nam swoją opinię

5 + 9 =

Teren działania

Nasze samochody zajmujące się skupem palet oraz ich dostawą obsługują większość miast województwa Śląskiego: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Bytom, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Mikołów, Tychy, Bieruń, Lędziny, Knurów, Siewierz, Zawiercie, Częstochowa.

Stale jeździmy również do małopolski obsługując przy tym: Kraków, Wadowice, Tarnów, Oświęcim, oraz Bukowno, Sławków i Olkusz.

Nasz transport pojawia się również regularnie w takich miastach Polski jak: Opole, Wrocław, Kielce, Jędrzejów.

Kontakt

Mobilnyskup.pl

ADRES: ul. Wiosny Ludów 91,
40-373 Katowice

E-MAIL: kontakt@mobilnyskup.pl

NIP: 954-261-59-26

6 + 15 =